Türkçe Kontrol Panelinin Avantajları


Türkçe Kontrol Panelinin Avantajları

Sosyal medyanın gündelik hayat, ticaret, paylaşım ve iletişim konularında tamamen eski yöntemleri geride bıraktığı günümüzde, web sitesi sahibi olmak her firmanın ya da kurumun olmazsa olmazı. Firmalar ya da kurumlar web sitesi ve bunu destekleyen sosyal medya hesapları sayesinde müşterilerine daha kolay ulaşabilmekte, onları bilgilendirebilmekte, dolayısıyla en kaliteli hizmeti verebilmektedirler. Buna rağmen çoğu firma yetkilisi bir web sitesi açmayı fazla uğraştırıcı görmekte ya da bu işle sürekli ilgilenecek bir yazılımcı istihdam etmenin maliyetini yüksek bulmaktadır. Uzun yıllardan beri sektörde bulunan firmalar bilgisayar ve internet diline hâkim olmamalarından ileri gelen sebeplerle, genç kuşağın taleplerini karşılamaktan uzak olma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Sorun sadece kuşak farkı ya da internet dünyasını iyi bilmemekle kalmamaktadır. Bir yazılımcıyla anlaşıp web sitesi açtıran firmalar, daha sonra bu siteyi istedikleri gibi güncelleyememektedirler. “İnternet” deyince akla gelen kodlar, harfler, rakamlar ve konuyu bilmeyene tamamen anlamsız gelen işaretler, bir süre sonra kaderine terkedilmiş ve güncelliğini yitirmiş web sitelerinin internet ortamını işgal etmesine sebep olmaktadır.

Türkçe kontrol paneli sayesinde FikriWeb, firmaların, işletmelerin ve kurumların gözünü korkutan web sitesi kurmayı kolaylaştırıyor. FikriWeb’in uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan sektöre özel paketleri, Türkçe kontrol paneliyle, siteyi güncellemek için yazılımcıyı beklemeye ve miadı dolmuş web sitelerine son veriyor. Türkçe kontrol paneli, sitenize istediğiniz zaman görüntü, yazı, video gibi içerikleri yüklemenizi; istediğiniz zaman bunları değiştirmenizi sağlıyor. Web dünyasında daha bilinir hale gelmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için en uygun çözümleri sunuyor. 

Yazıyı paylaşın :